Zaczęło się?! To nie Lampedusa, Paryż, czy Berlin - to Warszawa! Ten atakujący mieszkańców stolicy „biedny człowiek szuka tylko swojego miejsca na ziemi”?

Portal TV Republika, wch 09-06-2024, 18:50
kadr z filmu

Nasz widz z Warszawy przesłał nam dwa filmy pokazujące wstrząsające zdarzenie z ulicy Celowniczej. Do tej pory takie obrazki docierały do nas z zagranicy.... Mężczyzna najwyraźniej niepolskiego pochodzenia skacze po dachu zaparkowanego auta, wcześniej próbując włamać się do innego pojazdu (gdy mu się nie udało zniszczył je, odrywając boczne lusterko). Później chuligan blokuje drogę przejeżdżającym pojazdom, a na końcu wywraca na chodnik jadącego na elektrycznej hulajnodze mężczyznę... Pobiciu młodego człowieka zapobiegł ochroniarz, znajdującej się obok firmy. Agresor tchórzliwie ucieka na drugą stronę jezdni. Jest tam przecież jeszcze tyle aut do zniszczenia.

"To się dzieje na naszych ulicach w Warszawie na ul. Celowniczej 08.06.24. Trzeba  to pokazać. To jest dopiero początek takich atrakcji", napisał autor wstrząsających materiałów. Ktoś może uznać, że przesadza, ale na Zachodzie dokładnie tak się zaczęło!

Źródło: Telewizja Republika, mat. nadesłany

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy