Z kwarantanny prosto do aresztu. Mężczyzna znęcał się nad rodziną

Artykuł

47- letni mężczyzna przebywający na kwarantannie wraz z rodziną usłyszał zarzuty. Uderzył żonę, zniszczył telewizor i telefon. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

Rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce podkom. Tomasz Żerański poinformował, że w piątek wieczorem dyżurny policji otrzymał zgłoszenie dotyczące przemocy w rodzinie. W jednym z mieszkań w powiecie ostrołęckim awanturujący się mężczyzna groził swoim bliskim, uderzył żonę, zniszczył telewizor i telefon.

Ponieważ rodzina była objęta kwarantanną, na miejsce pojechali funkcjonariusze wyposażeni w indywidualne środki ochrony. 47-letni agresor był w mieszkaniu, podczas gdy jego bliscy wyszli przed dom. Zachowanie mężczyzny wskazywało, że znajduje się on pod wpływem alkoholu.

47-latek został przewieziony do pomieszczenia dla zatrzymanych, które jest przystosowane do przebywania w nim osób poddanych kwarantannie.

Agresor usłyszał zarzuty dotyczące znęcania się nad rodziną. Przestępstwo to jest zagrożone karą do pięciu lat pozbawienia wolności.

Źródło: TVP info, PAP

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy