Wystawiono za nim cztery listy gończe. Nie był jednak nieuchwytny...
„Policjanci ze Świebodzina (woj. lubuskie) zatrzymali 31-latka, który będąc na przepustce nie wrócił do więzienia; ma też na swoim koncie rozbój, włamania i kradzieże” – poinformował asp. Marcin Ruciński z KPP w Świebodzinie.
Za 31-latkiem wystawiono list gończy po tym, jak wyszedł na przepustkę z jednego z aresztów śledczych i do niego nie wrócił. Kolejne trzy wydano w związku z przestępstwami rozboju, włamań oraz kradzieży.
"Ma on do odbycia prawie dwa lata więzienia, ale nie wykluczone, że teraz spędzi tam więcej czasu” – powiedział Marcin Ruciński.
Mężczyzna został namierzony i zatrzymany przez funkcjonariuszy z zespołu ds. poszukiwań i identyfikacji osób świebodzińskiej komendy. Po zatrzymaniu 31-latek został przewieziony do aresztu śledczego, gdzie będzie dalej odbywał zasądzoną karę pozbawienia wolności, jednocześnie oczekując na wyniki toczących się z jego udziałem postępowań.
Polecamy Konferencja o Republice
Wiadomości
Pół miliona kary, zamknięta neurologia i śmierć młodej pacjentki w Świdnicy. Skąd chaos w szpitalu pod nadzorem KO?
Prezydent Nawrocki po exposé Sikorskiego: zabrakło asertywności wobec Komisji Europejskiej i Niemiec
Najnowsze
Bajońskie zarobki Ewy Wrzosek. ZA CO?!
Prezydent Nawrocki po exposé Sikorskiego: zabrakło asertywności wobec Komisji Europejskiej i Niemiec
Zmarzlik przedłużył kontrakt. Mistrz świata zostaje w Motorze Lublin