Wyjątkowy kibic. 16-latek chciał na żywo obejrzeć Atletico Madryt i poczuć atmosferę stadionu
W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie 16-letniego Miguela przetransportowanego ze szpitala, by obejrzał mecz. Emocji nie brakowało. Atletico Madryt wygrało u siebie z Betisem 3:0.
W trakcie meczu opublikowano zdjęcie ze stadionu Atletico przestawiające leżącego na noszach nastolatka, oglądającego rozgrywkę. To śmiertelnie chory 16-letni Miguel, któremu lekarze pozwolili spełnić marzenie i pojawić się na Wanda Metropolitano.
Miguel spotkał się także z Koke, który podarował choremu swoje buty i koszulkę. Był też czas na spotkanie z całą drużyną Atletico Madryt.
❤️ La imagen del partido ????#AtletiBetis pic.twitter.com/0rHTpuggvu
— Javi Gómez (@JaviGomezCh) October 31, 2021
Ña @ffrm_es y nuestra fundación se unen para lograr cumplir más deseos de pacientes en campos de fútbol y fútbol sala. Vía @diariolaopinion https://t.co/hsCdjERWjk
— Fundación Ambulancia del Deseo (@AmbuDeseo) October 7, 2021
Najnowsze
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”
Tuskowej minister nie pasuje tempo przyznawania medali dla seniorów. Jest odpowiedź
Jest propozycja dwóch lokalizacji stałej bazy wojskowej USA w Polsce. Co z jej kosztem?