Wydziergany poseł od Tuska podziękował w sejmie... bogom [WIDEO]
Poseł KO Michał Józefaciuk, który przedstawia się jako poganin, wygłosił kuriozalne wystąpienie w Sejmie. W pewnym momencie podziękował „bogom”. Słowa parlamentarzysty rozniosły się szeroko w Internecie.
"Parafrazując klasyka, ci którzy stracili władzę, dziś historycznie nie potrafią się z tym pogodzić, o czym świadczy ironiczna i obrażająca oracja, byłego już dzięki bogom ministra MEiN", stwierdził poganin od Tuska.
Dzięki BOGOM..... pic.twitter.com/5uPeN2yJCa
— PikuśPOL 🇵🇱 📿 (@pikus_pol) December 7, 2023
sejm, twitter
Komentarze
Najnowsze
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji
Bójka w gruzińskim parlamencie. W ruch poszły pięści
Angelina Jolie nie umawia się z nikim od czasu rozwodu z Bradem Pittem