Wydawnictwo Esprit zaprasza. Analiza tajemniczej postaci antychrysta

Redakcja ONLINE 03-06-2022, 14:47
Artykuł
Wydawnictwo Esprit

Już 8 czerwca w Warszawie o g. 18:30 w Centrum Prasowym Foksal odbędzie się specjalne spotkanie autorskie z ks. Robertem Skrzypczakiem wokół jego najnowszej książki pt. „Między Chrystusem a Antychrystem”. O antychryście, znakach które poprzedzą jego przyjście oraz książce ks. Robert będzie rozmawiał z Grzegorzem Górnym.

W najnowszej książce „Między Chrystusem a Antychrystem”, która ukazała się nakładem wydawnictwa Esprit, ks. Robert Skrzypczak analizuje tajemniczą postać ANTYCHRYSTA. Powracając do znamiennych zapowiedzi biblijnych, objawień maryjnych i spostrzeżeń wybitnych postaci czasów współczesnych, stara się odczytać konkretne znaki czasów.

Przywołuje wstrząsające nauczanie kard. Biffiego oraz profetyczne słowa z książki Włodzimierza Sołowjowa i dostrzega, że Antychryst będzie miał twarz pojednawczą, będzie zwodzicielskim, „UŚMIECHNIĘTYM TRUCICIELEM”. Wniesie do świata wiele humanizmu, lecz jednocześnie zrobi wszystko, by samym sobą zakryć prawdziwego Chrystusa. Jak się temu przeciwstawić?

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książki oraz zdobycia autografu autora.


Prowadzenie:

Grzegorz Górny, znany i ceniony dziennikarz oraz publicysta

Przewidziany jest czas na pytania od publiczności.

Szczegóły o wydarzeniu

 

Źródło: Wydawnictwo Esprit

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy