Wybuch w pobliżu szkoły w Kabulu. Wielu rannych i ofiary śmiertelne
Agencja Reutera, opierając się na źródłach w afgańskich służbach bezpieczeństwa, poinformowała, że co najmniej 10 osób zginęło, a dziesiątki zostało rannych w sobotę w wybuchu w pobliżu szkoły w Kabulu.
- Do wybuchu doszło w pobliżu szkoły w zachodniej części afgańskiej stolicy, zginęło co najmniej 10 osób, jest też wielu rannych - przekazał agencji anonimowy urzędnik służb bezpieczeństwa.
Rzecznik afgańskiego ministerstwa spraw wewnętrznych Tarik Arian potwierdził, że w wybuchu zginęli ludzie, ale nie podał żadnych dalszych szczegółów dotyczących liczby ofiar i przyczyn eksplozji.
pap
Komentarze
Najnowsze
Żukowska ujawniła kulisy decyzji. Przedstawiciele koalicji 13 grudnia celowo ominęli uroczystości 3 maja z udziałem Nawrockiego
„KONSTYTUCJA TO NIE BIBLIA TUSKA!” – Mocne starcie o przyszłość Polski
SPRAWDŹ TO!
Prezydent podziękował strażakom. "Z całego serca dziękuję..."