Wybuch gazu w kamienicy! Cztery osoby mogą znajdować się pod gruzami
W kamienicy w Leśnej (woj. dolnośląskie) doszło do wybuchu gazu w kamienicy. Trwają poszukiwania czterech osób pod gruzami.
Po wybuchu w kamienicy ewakuowano 10 mieszkańców. Ponieważ straż pożarna otrzymała zgłoszenie, że w domu było czternaście osób, trwa przeczesywanie rumowiska.
Kapitan Daniel Mucha rzecznik prasowy dolnośląskiej straży pożarnej, powiedział, że do zdarzenia doszło nad ranem. Na miejscu pracuje 17 zastępów straży.
Według wojewody dolnośląskiego, ewakuowanym mieszkańcom kamienicy zapewniono tymczasowe schronienie.
IAR
Komentarze
Najnowsze
Kolejne postanowienie sądu potwierdzające, że prokuratorem krajowym jest Dariusz Barski
Świątek wyeliminowana w Bad Homburg! Navarro zatrzymała Polkę już na starcie
Ważne: jest śledztwo w sprawie nieprawidłowości w prosektorium Szpitala Południowego