Wybuch gazu w kamienicy! Cztery osoby mogą znajdować się pod gruzami
W kamienicy w Leśnej (woj. dolnośląskie) doszło do wybuchu gazu w kamienicy. Trwają poszukiwania czterech osób pod gruzami.
Po wybuchu w kamienicy ewakuowano 10 mieszkańców. Ponieważ straż pożarna otrzymała zgłoszenie, że w domu było czternaście osób, trwa przeczesywanie rumowiska.
Kapitan Daniel Mucha rzecznik prasowy dolnośląskiej straży pożarnej, powiedział, że do zdarzenia doszło nad ranem. Na miejscu pracuje 17 zastępów straży.
Według wojewody dolnośląskiego, ewakuowanym mieszkańcom kamienicy zapewniono tymczasowe schronienie.
IAR
Komentarze
Najnowsze
160 koncertów w 3 miesiące. Skolim rusza w najbardziej intensywną trasę lata
Szef BBN przestawia plany wizyty w USA. Wraca kwestia Nuclear Sharing
"Pogonimy razem tę bandę aferzystów". Ważny apel Cieszyńskiego do sygnalistów