Wpadli na nowy trop ws. zaginięcia Iwony Wieczorek

Artykuł
Policja; Facebook

Policja prowadząca od 14 lat poszukiwania Iwony Wieczorek uzyskali nowe informacje, które mogą wyjaśnić te dziwne zaginięcie. Opublikowano nowe zdjęcie przedstawiające samochód, białego fiata. "Każdy, kto ma informację na jego temat, proszony jest o kontakt z Policją" - zaapelowali mundurowi.

Nowy komunikat ws. zaginionej Iwony Wieczorek pojawił się na stronie Komendy Stołecznej Policji. Napisano w sprawie zaginionej "pojawił się nowy trop, który może pomóc w wyjaśnieniu tajemniczego zaginięcia sprzed 14 lat". 

"Policjanci ze stołecznego Wydziału do Walki z Terrorem  Kryminalnym i Zabójstw, którzy prowadzą tę sprawę, uzyskali informację, że związek z zaginięciem kobiety może mieć kierowca białego Fiata Cinquecento. Pojazd przemieszczał się 17 lipca 2010 roku o godzinie 5:07 w Gdańsku ulicą Pomorską w rejonie Parku Regana" - czytamy.

Jak dodano, czynności w tej sprawie wykonywane są pod nadzorem Małopolskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie. 

"Każda osoba, która ma informacje o wspomnianym samochodzie i jego kierowcy, proszona jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi poszukiwania na nr tel. 506582722, bądź kontakt z najbliższą jednostką Policji" - apelują funkcjonariusze.

Zaginięcie Iwony Wieczorek. Sprawa wciąż nierozwiązana

Zaginięcie Iwony Wieczorek w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku to jedno z najbardziej zagadkowych wydarzeń ostatnich lat. Sprawa ta wciąż nie została wyjaśniona.

Źródło: Portal TV Republika; Interia

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy