Wojciech Waldowski prezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego nie żyje. Miał 67 lat
Zmarł Wojciech Waldowski, były prezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego i wielokrotny drużynowy mistrz kraju w barwach AZS Gliwice.
- Z przykrością informujemy, że we wtorek (30.03.2021) w wieku 67 lat, zmarł Wojciech Waldowski. W przeszłości był reprezentantem Polski oraz medalistą mistrzostw Polski - poinformował PZTS na swojej stronie internetowej.
Waldowski był zawodnikiem grającym w ekstraklasie w AZS Gliwice, a później trenerem tego klubu (1985–1994). Dołączył do zespołu po studiach na Politechnice Śląskiej.
Wojciech Waldowski był w kadrze narodowej juniorów i dwukrotnie pełnił funkcję szefa PZTS. Z tenisem stołowym związany był prawie całe swoje życie.
Kilka dni temu Waldowski uczestniczył w Grand Prix Polski Weteranów w Gliwicach. Zajął tam drugie miejsce w stawce 23 zawodników w kategorii 65-69 lat.
Najnowsze
TO JEJ PRIORYTET?! Rzecznik Praw Obywatelskich zadba o prawa Ukraińców w Polsce
Cenckiewicz: Wałęsa chciał zakneblować usta historykom. Przegrał w sądzie
Kolejne zawiadomienie Jabłońskiego do prokuratury. W tle raport za prawie 200 tys. zł