Właściciel restauracji z nietypową ofertą dla złodzieja: Proszę złożyć CV

Artykuł
Post Wallance został udostępiony 4300 razy
facebook/diablossouthwestgrill

Właściciel restauracji Carl Wallace otrzymał wiadomość, że ktoś włamał się do jednego z jego lokali Diablo w Southwest Grill w Augusta.

Złodziej wdarł się restauracji na Wheeler Road, wybijając cegłą szklane drzwi frontowe i ukradł kasę. Jednak włamywacz nie był świadomy tego, że jest ona pusta.

Właściciel Carl Wallace wezwał włamywacza do tego, by złożył swoje CV w restauracji i, zamiast kraść, w ten sposób zarabiał na swoje życie.

- Do niedoszłego rabusia, który najwyraźniej zmaga się z ciężkimi, życiowymi decyzjami lub ma problemy z pieniędzmi… proszę wpaść i złożyć podanie o pracę. Istnieją lepsze możliwości niż ta, którą wybrałeś - podkreślił Wallace, dzieląc się swoimi osobistymi numer telefonu komórkowego.

- Nasze burrito są tak wielkim hitem, że ludzie włamują się do nas o 4 rano - żartował właściciel restauracji.

- Nie mogę uratować świata, ale może uda mi się zmienić życie jednej osoby. (...) Policja by go złapała i kilka dni później wróciłby na ulicę, a życie tej osoby nie zostałoby poprawione - napisał właściciel.

Nasze burrito to hit, że ludzie włamują się o 4 nad ranem ich poprawka. Jeśli więc zobaczysz, że nasze drzwi wyglądają ...

zestawione przez & nbsp; Sobota, 3 kwietnia 2021

Źródło: foxnews.com

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy