Wiemy, kiedy reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera. Prezes Kulesza podał datę

Artykuł
Cezary Kulesza podał oficjalną datę poznania nowego selekcjonera
Fot.Twitter/Polski Futbol/Lączy nas Piłka

Jak poinformował dziennikarz Piotr Koźmiński z portalu sportowefakty.wp.pl, nowego selekcjonera reprezentacji Polski poznamy 31 stycznia b.r. Prezentacja odbędzie się na stadionie PGE Narodowy. Informację potwierdził prezes PZPN Cezary Kulesza.

Nie wiadomo jednak, kto zostanie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Wydawało się, że pewniakiem jest Adam Nawałka, który prowadził kadrę w latach 2013-2018 i dotarł z nią do ćwierćfinału Euro 2016. 64-latek podobno przerwał swój wypoczynek i był gotowy na złożenie podpisu. Jednak Kulesza szukał dalej. Jego faworytem był Andriy Shevchenko. Ukraińska legenda piłki nożnej, także była blisko podpisania umowy, ale do zawarcia kontraktu nie doszło, przez za wysokie wymagania finansowe Schevchenki. Mimo tego, zarówno Nawałka, jak i Schevchenko pozostają faworytami do przejęcia sterów kadry po Paulo Sousie.

– Nowy selekcjoner reprezentacji Polski zostanie przedstawiony 31 stycznia na PGE Narodowym w Warszawie. Proszę kibiców i media o jeszcze chwilę cierpliwości, choć wiem, jakie olbrzymie emocje wzbudza ten temat. Prowadzimy ostatnie negocjacje, jest ścisłe grono kandydatów – przekazał dziennikarzowi Kulesza.

Źródło: TVPSport.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy