Wielkie zwycięstwo młodzieżówki. Polska U-21 rozgromiła rówieśników z Niemiec

Kacper Kozłowski strzelił gola na 4:0
Fot:Twitter/Łączy nas piłka

Reprezentacja Polski U-21 pokonała rówieśników z Niemiec 4:0 w ramach eliminacji do turnieju mistrzostw Europy U-21. To wspaniałe zwycięstwo kadry prowadzonej przez Macieja Stolarczyka.

Już po kwadransie, Polacy prowadzili 3:0. Gole dla biało-czerwonych strzelili Adrian Benedyczak (dwie) i Michał Skóraś. W 19. minucie czerwoną kartkę zobaczył Jean-Manuel Mbom.

Niemcy oddali tylko trzy celne strzały na bramkę, której strzegł Cezary Miszta. Polacy oddali aż 9 celnych uderzeń.

Druga połowa przebiegała pod kontrolą biało-czerwonych. W 90. minucie wynik na 4:0 ustalił Kacper Kozłowski. W grupie B eliminacji młodzieżowego Euro Polska zajmuje trzecie miejsce, ale traci tylko dwa punkty do Niemców i Izraela.

Źródło: Portal TV Republika