Wielkie święto motoryzacji! ORLEN Moto Power Show w Wiśle

Portal TV Republika 12-09-2023, 15:24
Artykuł
canva.com

Już za kilka dni do Wisły zjadą się fani motoryzacji z całej Polski. W dniach 16-17 września (sobota-niedziela) na rynku głównym odbędzie się ORLEN Moto Power Show 2023. W programie znalazły się między innymi pokazy samochodów: rajdowych, elektrycznych, miejskich czy offroadowych. Przewidziano również szereg atrakcji dla miłośników jednośladów. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Już wkrótce centrum Wisły stanie się na weekend krajową stolicą motoryzacji. Premierowa edycja zbliżającego się wydarzenia pt. „ORLEN Moto Power Show” to spadkobierca cieszącego się popularnością w regionie i organizowanego przez cztery lata GT Festiwalu, który był częścią jednego z najstarszych rajdów w Polsce - Rajdu Wisły, a w jego skład wchodziły m.in. ŚLĄSKA LIGA TERENOWA oraz RALLY CUP.

Bogata oferta pokazów i charakter edukacyjny

Główną osią wydarzenia odbywającego się na rynku głównym w Wiśle będą pokazy samochodowe. Uczestnicy ORLEN Moto Power Show zyskają bowiem możliwość objerzenia między innymi: samochodów sportowych, elektrycznych, miejskich czy typu offroadowych. Dla fanów mocniejszych wrażeń i większych samochodowych konstrukcji przewidziano pokazy monstertrucków. W programie wydarzenia znalazła się również prezentacja uczestniczących w Rajdzie Wisły samochodów rajdowych. Impreza ma także wymiary edukacyjny dla całych rodzin, dlatego organizatorzy zadbali o element pokazów bezpieczeństwa na drodze w wykonaniu policji, straży pożarnej, GOPR-u czy oddziałów ratownictwa medycznego.

Obecność jednośladów

Zbliżający się ORLEN Moto Power Show będzie również pełen atrakcji dla miłośników jednośladów. To właśnie z myślą o nich organizatorzy zaplanowali pokazy niezwykle atrakcyjnego dla oka TRIAL-u motocyklowego. O szybsze bicie serca uczestników postarają się też specjaliści od FMX, czyli tzw. podniebnych ewolucji na motorach.

– To niezwykłe wydarzenie będzie stanowiło platformę, na której łączą się energia, pasja i duch motoryzacji. Pragniemy, aby nasza impreza była źródłem fascynujących treści i relacji, które zainspirują miłośników sportów motorowych oraz zdrowego stylu życia – przekonuje Marcin Bujok, jeden z współorganizatorów Moto Power Show.

Szereg dodatkowych atrakcji

W programie wydarzenia przewidziano również wywiady i spotkania z gwiazdami motoryzacji, strefę militarną, a nawet… loty helikopterem! Specjalnie dla najmłodszych fanów motoryzacji przeprowadzonych będzie szereg animacji i gier w atrakcyjnej formule łączącej samochody z edukacją i zabawą. Dodatkową atrakcją podczas ORLEN Moto Power Show będą pokazy walk MMA w wykonaniu uczestników znanej w całym kraju organizacji FEN (Fight Exclusive Night), promującej walki w MMA i kick-boxingu. Organizatorzy zadbają też o dobre, muzyczne wibracje podczas eventu. W programie przewidziano koncerty Smolastego i Tribbsa,  a przez całe wydarzenie o wyższy poziom adrenaliny w naszych żyłach zadba energetyczny DJ Brave.

W sobotę wydarzenie potrwa od 10:00 do 18:00, natomiast od 18:00 do 22:00 odbywać się będą koncerty. W niedzielę Moto Power Show również zacznie się o 10:00, a zakończy o 18:00. Udział w imprezie jest bezpłatny

Partnerem tytularnym wydarzenia ORLEN MOTO POWER Show jest ORLEN. W gronie partnerów głównych znaleźli się: KGHM oraz JSW, partnerem projektu jest Tauron.

Strona wydarzenia: https://www.motopowershow.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=61550731027616

Instagram: https://instagram.com/motopowershow?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

TikTok: https://www.tiktok.com/@motopowershow?_t=8fSaCIOA6PB&_r=1

Źródło: Materiały prasowe

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy