Wielkie starcia w Lidze Angielskiej. Weekend z Premier League

Artykuł
Piłka, którą będą grać piłkarze występujący w PL. Czy będzie szczęśliwa dla Polaków
Fot:Twitter/Premier League

Już w sobotę startuje szósta kolejka Premier League. Liga ta, jest uznawana na najlepszą na świecie. Na otwarcie tej serii spotkań zmierzy się lider tabeli – Chelsea z niezwykle groźnym Manchesterem City. Pracowitą sobotę będą mieli też Polacy. Leeds z Mateuszem Klichem spotka się z West Hamem z Łukaszem Fabiańskim w bramce.

W sobotnie przedpołudnie odbędą się dwa mecze z udziałem obu klubów z Manchesteru. O godz. 13:30 City zagra na wyjeździe z Chelsea, a United zagra w „Teatrze Marzeń” z nieobliczalną Aston Villą. Starcie Leeds – West Ham z dwoma Polakami rozpocznie się o godz.16. Wczesnym wieczorem do gry wejdzie jeszcze Liverpool. „The Reds” podejmą na Anfield beniaminka Brentford.

Polacy zagrają również w niedzielę i poniedziałek. Southampton z Janem Bednarkiem zmierzy się z Wolverhampton. Szóstą kolejkę z Premier League zamknie starcie Brighton, gdzie gra Jakub Moder, z Crystal Palace. W tej kolejce ligi nie zagra na pewno Przemysław Płacheta. Młody zawodnik Norwich City cały czas dochodzi do siebie po chorobie.

Źródło: Premier League

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy