Wielka Gala Wartości i Wrażliwości. Telewizja Republika. Laureaci [wideo]

portal tvrepublika.pl 02-09-2022, 19:32
Artykuł
Telewizja Republika

W Telewizji Republika rozdano nagrody w ramach pierwszej Gali Postaw i Idei; Nagrody Wartości i Wrażliwości. W kategorii BIZNES nagrodę otrzymał Krzysztof Mamiński, prezes PKP SA. W kategorii POLITYKA nagrodę otrzymał Mariusz Błaszczak, wicepremier i szef MON. W kategorii WARTOŚCI (Bank Pszczeli) nagrodę otrzymali Maciej i Rafał Szela. W kategorii WRAŻLIWOŚCI nagrodę otrzymała Emilia Wesołowska, prezes Fundacji Ambulans z Serca i jej Zespół. W kategorii WARTOŚCI I WRAŻLIWOŚCI W BIZNESIE nagrodę otrzymała spółka ENEA S.A.


W kategorii BIZNES nagrodę otrzymał Krzysztof Mamiński, prezes PKP SA.

"Być nagrodzonym przez TV Republika to być uhonorowanym przez najlepszych", powiedział szef kolejowej spółki.

W kategorii POLITYKA nagrodę otrzymał Mariusz Błaszczak, wicepremier i szef MON.

"Bardzo serdecznie dziękuję, traktuję to wyróżnienie skierowane do mnie, ale też do całego obozu politycznego. Gdyby nie rządy PiS, to Wojsko Polskie nie nie byłoby wzmacnianie. Bardzo dziękuję, że możemy przedstawiać nasze działania w Telewizji Republika, życzę dalszego rozwoju", powiedział szef Ministerstwa Obrony Narodowej.

W kategorii WARTOŚCI (Bank Pszczeli) nagrodę otrzymują Maciej i Rafał Szela

"Dla nas jest to ogromne wyróżnienie. Nagrodę otrzymujemy także w imieniu setek tysięcy osób, które postanowiły nas wspierać i nam zaufać i tworzyć coś, co jest przełomem. To jest nasza inicjatywa prywatna i oddolna. Stworzyliśmy wspólnie z bratem, bank pszczeli. Pierwsza rezerwa pszczół, aby pomagać pszczelarzom w wyniku utraty pasiek. Zrobiliśmy coś, co jest ewenementem na skalę światową".

W kategorii WRAŻLIWOŚCI nagrodę otrzymują Emilia Wesołowska, prezes Fundacji Ambulans z Serca.

"Dziś te nagrodę chcemy dedykować osobom którym na co dzień pomagamy. Które zmagają się z kryzysem bezdomności i tym którym się udało. Prosimy też o pomoc. O dołożenie się do naszej karetki".

W kategorii WARTOŚCI I WRAŻLIWOŚCI W BIZNESIE nagrodę otrzymała spółka ENEA S.A.


Wydarzenie uświetnił koncert ukraińskiej piosenkarki Vlady Muravets oraz wokalisty zespołu "The Positive" Mateusza Krautwursta wraz z orkiestrą.


Zapis z Gali jest dostępny w naszym kanale na platformie YouTube a także w portalu tvrepublika.pl w oknie poniżej. Polecamy!Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy