Wielka Gala Wartości i Wrażliwości. TV Republika, 2 września, godz. 19:00 [wideo]

Dział Projektów Specjalnych 25-08-2022, 17:08
Telewizja Republika

Telewizja Republika i partnerzy zapraszają na Galę Postaw i Idei. Nagrody Wartości i Wrażliwości. Wydarzenie odbędzie się w piątek 2 września w Warszawie. Transmisja na żywo rozpocznie się punktualnie o godzinie 19:00. Wyjątkowy wieczór uświetnią swoim koncertem Vlada Muravets oraz Mateusz Krautwurst wraz z orkiestrą. W repertuarze muzyczne show "Tribute to Frank Sinatra”.

W tak ważnym i trudnym 2022 roku postanowiliśmy zaprezentować nowy projekt. Będzie on cyklicznym wydarzeniem promującym ludzi odważnych, zmotywowanych, pełnych pasji i inspirujących innych do działania.

Będzie też upowszechniał postawy godne naśladowania i wyrażające empatię wobec innych ludzi.

Nagrody przyznamy w kategoriach:

1. Wartości
2. Wrażliwości
3. Wartości i Wrażliwości w biznesie

Dodatkowo zostaną przyznane dwie dodatkowe nagrody z okazji naszych urodzin: w kategoriach POLITYKA oraz BIZNES.

Galę poprowadzą znana z programów publicystycznych naszej stacji - dziennikarka i prezenerka Ilona Januszewska oraz dziennikarz i prezenter programów informacyjnych Piotr Kieraga.

Zapraszamy!

Telewizję odbierać można odbierać drogą satelitarną, w sieciach kablowych oraz w internecie. Jesteśmy też dostępni w cyfrowej telewizji naziemnej na Śląsku w ramach MUX-TVS na kanale 30. Warto podkreślić, że od 1 sierpnia dostawca usług multimedialnych spółka UPC dołączyła do swojej oferty nasz kanał w wersji HD.

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy