Wiekie brawa i gratulacje! Redakcja Social Media „TVR” pobiła nowy rekord

Tomasz Domański 30-10-2022, 21:37
Artykuł
Telewizja Republika

400 tysięcy subskrybentów kanału YouTube Telewizji Republika. To niebywały sukces. Jak mówi w rozmowie z portalem tvrepublika.pl dyrektor działu "SM" Mirona Hołda taki wynik, to zasługa przede wszystkim ciężkiej pracy zespołu dokładającego wszelkich starań, aby zadowolić oczekiwania naszych widzów. "To tam każdego dnia trafiają różnorodne audycje wyprodukowane przez poszczególne redakcje naszej stacji. Serwis wypełnia rolę bezpłatnego VOD i daje możliwość oglądania praktycznie każdego programu z ramówki", dodaje M. Hołda.

Kanał może subskrybować każdy. Nie obowiązują żadne ograniczenia. "Stale poszerzamy grono naszych odbiorców zarówno w kraju, jak i za granicą", mówi Mirona Hołda. "Nasze programy są szczególnie cenione wśród widzów rozsianych po całym świecie. Nikt inny na krajowym rynku telewizyjnym nie daje takich możliwości co my", podkreśla. "Mimo że nie jesteśmy dużym nadawcą, odgrywamy istotną rolę i konkurujemy z tymi, którzy wydawać by się mogło, że mogą więcej. Stawiamy na interakcje z widzami poprzez społeczność na YouTube".


Nie jest tajemnicą, że najlepiej oglądanymi pozycjami są rozmowy dotyczące sytuacji za naszą wschodnią granicą oraz główne wydanie informacji "DZISIAJ". Popularnością cieszą się też wybrane rozmowy z poranka i popołudnia. Programy stricte polityczne, jak i rozrywkowe.

Redakcja Social Media poza serwisem YT jest też niezwykle prężna na Twitterze. "Codziennie przekazujemy setki krótkich wiadomości tekstowych opatrzonych filmem, lub komentarzem. Także tam dowiecie się Państwo nieco więcej o naszych gościach, programach i wydarzeniach".

Zapraszamy zatem do częstego odwiedzania kanału YT oraz wszystkich innych naszych mediów.

#włączprawdę #TVRepublika

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy