Wcześniej Pakistan, teraz Afganistan. Kolejny zamach, kolejni zabici!
Co najmniej 15 osób zginęło, a 27 zostało rannych. To bilans ofiar - na tą chwilę - zamachu bombowego, do którego doszło w mieście Ajbak, stolicy prowincji Samangan w północnym Afganistanie. Informację przekazała agencja Reutera za lokalnymi mediami.
Do eksplozji doszło w szkole koranicznej, powiadomiła agencja AFP, cytująca lokalne afgańskie władze.
#BREAKING At least 16 killed, 24 wounded in north Afghanistan blast: doctor#Afghanistan pic.twitter.com/GIooPk9kE2
— Rahul Sisodia (@Sisodia19Rahul) November 30, 2022
Wcześniej informowaliśmy o samobójczym zamachu bombowym w Pakistanie.
PAP
Komentarze
Najnowsze
"Niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny i zagłady". IPN przypomina o ważnej rocznicy
Głowy państw jutro w Poznaniu. To tu rozpoczęło się burzenie żelaznej kurtyny
CIONA MUNDIAL CHALLENGE na kanale Youtube Telewizji Republika!