Ważny apel Rzecznik Praw Dziecka do rodziców! "Dzięki temu dzieci będą miały lepsze święta"
– Apeluję o zgodę między dorosłymi, między rodzicami w tym świątecznym czasie; dzięki temu dzieci będą miały lepsze święta - powiedział w środę rzecznik praw dziecka Mikołaj Pawlak.
– Chcę mówić o tym głośno, żeby taki apel dotarł do jak największej liczby osób. Być może dzięki temu ktoś się zastanowi i choć jedno lub dwoje dzieci będzie miało lepsze święta, bo rodzice w tym świątecznym czasie, kiedy mają się godzić, faktycznie się pogodzą - powiedział Rzecznik Praw Dziecka.
– Nawet w rodzinach poprawnie funkcjonujących w tym czasie mogą dziać się pewne spięcia, natomiast w tych rodzinach, które przechodzą kryzysy to moment - dodał.
Polecamy Ziemkiewicz w Radiu Republika
Wiadomości
Najnowsze
Marta Nawrocka obchodzi dziś urodziny. Tak wyglądało życie pierwszej damy, zanim wprowadziła się do Pałacu Prezydenckiego
USA wyprodukują dla Chin pół tysiąca pasażerskich odrzutowców?
Kosiniak-Kamysz przekazał sprzęt gminie zarządzanej przez teścia. Nikt nie protestuje?
"Czas Polski. Program Polaków" w Krakowie. Jarosław Kaczyński zaprezentuje kandydata PiS na premiera