Wataha wilków. Niesamowite nagranie z Drawieńskiego Parku Narodowego
Fotopułapka zarejestrowała watahę jedenastu wilków na terenie Drawieńskiego Parku Narodowego. Nagranie od razu obiegło internet.
– Pierwszy raz udało nam się nagrać coś takiego. Zwierzęta znajdują się na terenie parku i sąsiednich nadleśnictw – powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską dr inż. Małgorzata Górna, zastępca dyrektora Drawieńskiego Parku Narodowego. - Monitoring prowadzimy od ponad roku. Wszystko wskazuje też na to, że jest to jedna wilcza rodzina – dodała.
WP.PL
Komentarze
Najnowsze
IMGW i RCB ostrzegają. Nadciągają gwałtowne burze, możliwy grad i podtopienia
Pełczyńska-Nałęcz dała powód Tuskowi, aby ten jeszcze bardziej jej nie lubił
Bąkiewicz: wydarzenia z Berlina trafią do prokuratury niemieckiej i polskiej