Wassermann w Republice: moją pierwszą pasją i miłością było prawo [wideo]
"Moje wejście w politykę i kandydowanie było związane z moją niezgodą, przede wszystkim z niezgodą związaną z tym, jak przed 2015 rokiem wyglądała polska polityka", powiedziała w ostatnim programie Emilii Wierzbicki była szefowa komisji ds. wyjaśnienia afery Amber Gold Małgorzata Wassermann. Z wykształcenia prawnik, z zawodu poseł zdradziła, że zasadniczym impulsem, by wejść do Sejmu była kwestia śmierci jej ojca w katastrofie smoleńskiej. "To już przelało pewną czarę goryczy", mówiła. "Stwierdziłam, że trzeba się zaangażować i że trzeba zrobić wszystko, aby w Polsce było inaczej.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji
Bójka w gruzińskim parlamencie. W ruch poszły pięści
Angelina Jolie nie umawia się z nikim od czasu rozwodu z Bradem Pittem