Wassermann w Republice: moją pierwszą pasją i miłością było prawo [wideo]
"Moje wejście w politykę i kandydowanie było związane z moją niezgodą, przede wszystkim z niezgodą związaną z tym, jak przed 2015 rokiem wyglądała polska polityka", powiedziała w ostatnim programie Emilii Wierzbicki była szefowa komisji ds. wyjaśnienia afery Amber Gold Małgorzata Wassermann. Z wykształcenia prawnik, z zawodu poseł zdradziła, że zasadniczym impulsem, by wejść do Sejmu była kwestia śmierci jej ojca w katastrofie smoleńskiej. "To już przelało pewną czarę goryczy", mówiła. "Stwierdziłam, że trzeba się zaangażować i że trzeba zrobić wszystko, aby w Polsce było inaczej.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Prognoza pogody na najbliższe dwa dni. Będzie bardzo gorąco!
SPRAWDŹ TO!
Po relacji lekarza Tomasz Sakiewicz rusza do działania. „Zapewniamy ochronę i pomoc prawną”
Jak Trzaskowski zignorował patologię w Szpitalu Południowym