Warszawa: na węźle Konotopa spłonął samochód; strażacy odnaleźli poparzone ciało kobiety

Artykuł
PAP/Tytus Żmijewski

We wtorek na węźle Konotopa zapalił się samochód. Na miejsce przyjechała straż pożarna, która ugasiła pojazd. W aucie nikogo nie było. Potem strażacy na jezdni estakady znajdującej się poniżej, znaleźli ciało kobiety. Niestety nie przeżyła - poinformował PAP Kazimierz Jaworski ze straży pożarnej dla powiatu warszawskiego-zachodniego.

Jak przekazał strażak do wypadku doszło około godz. 4.10. "Dyżurny stanowiska kierowania komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Błoniu otrzymał zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na węźle Konotopa" - powiedział Kazimierz Jaworski ze straży pożarnej dla powiatu warszawskiego-zachodniego.

Dodał, że po dojeździe na miejsce strażacy zastali palący się pojazd. W środku nie było kierowcy. "Przystąpiono do działań gaśniczych. W ich trakcie odnaleziono na jezdni estakady znajdującej się poniżej ciało. Okazało się że jest to kobieta z tego samochodu. Była poparzona" - przekazał Jaworski.

Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe. "Niestety lekarz stwierdził zgon" - podał strażak.

Dodał, że zablokowany jest ruch z Bemowa w stronę lotniska, a jadąc od strony Łodzi w kierunku Bemowa odbywa się jednym pasem.

Jak podała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad utrudnienia mogą potrwać do godziny 9.(PAP)

Źródło: PAP

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy