Warszawa. Mężczyzna był poszukiwany za morderstwo. Wpadł bo nie nosił maseczki
Poszukiwany do odbycia kary 25 lat pozbawienia wolności został zatrzymany przez bielańskich dzielnicowych. 45-latka poszukiwał sąd okręgowy za zabójstwo sprzed 20 lat. Mężczyzna już został osadzony w Areszcie Śledczym na Białołęce.
Mężczyzna został zatrzymany przed sklepem podczas sprawdzania obostrzeń związanych z zakrywaniem ust i nosa maseczką. Poszukiwany był przez sąd okręgowy, za zabójstwo sprzed 20 lat. Został przewieziony do Aresztu Śledczego na Białołęce gdzie ma spędzić 25 lat.
CZYTAJ: Zabrze. Nie miał maseczki. Zdemolował stoisko i pobił urzędniczkę
Akcja „Poszukiwany" trwa. Policjanci stale sprawdzają miejsca, w których osoby ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Zatrzymywanie osób poszukiwanych jest potwierdzeniem, że ukrywanie się przed organami ścigania, nigdy nie zwalnia z odpowiedzialności za złamanie prawa.
CZYTAJ: Polacy nie noszą maseczek. Policjanci wystawiają mandaty na potęgę
Najnowsze
Żona adwokata od „trumny na kółkach” zatrzymana. Usłyszała kilkanaście zarzutów narkotykowych
Tyle za noc nad Bałtykiem. Turyści przecierają oczy ze zdumienia
Śmiertelny wypadek pod Żabią Wolą. Kierowcy utknęli w korkach
TRZEBA ZOBACZYĆ!