„Walnij się w zatłuszczony łeb”. Kolejny popis Sikorskiego

Artykuł
Fot. Flickr/Piotr Drabik

Europoseł PO Radosław Sikorski skomentował na Twitterze wpis eurodeputowanej Solidarnej Polski Beaty Kempy. „Walnij się w zatłuszczony łeb” – napisał polityk PO.

Beata Kempa pochwaliła pomysł zawieszenia polskiej flagi na siedzibie Generalnej Dyrekcji Lasów. „Lasy zawsze wierne Polsce – szczególnie teraz, gdy nasz kraj jest tak brutalnie atakowany” – napisała.

Sikorski odpisał: „Flaga ma przykryć to, że gówniarze z Solidarnej Polski doją Lasy Państwowe tak, jak Fundusz Sprawiedliwości”.

„Gdybyście dalej rządzili, nie byłoby jej na czym dzisiaj wieszać. Nienawiść do polskich symboli to ciężka choroba” – zauważyła eurodeputowana.

Wtedy Sikorskiemu puściły nerwy. „Walnij się w zatłuszczony łeb" – napisał.

Kempa nie dała się jednak wyprowadzić z równowagi: „Herr Lord, miałam jednak rację – toczy Cię nieuleczalna choroba. Są ludzie, którzy są wyhodowani, a nie wychowani. Wyśpij się i przemyśl na trzeźwo swoje agresywne zachowanie” – poradziła swojemu oponentowi.

Do wpisu odniósł się m.in. europoseł PiS Patryk Jaki. „Mistrz dyplomacji. Gwiazda TVN. Polska kultura jednak wymaga minimum wychowania wobec kobiet. Czekamy na reakcje władz PO czy będzie jak z Grabcem i Smogorzewskim” – napisał.

Źródło: Portal TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy