W aptece znaleziono kilka tys. złotych. Właściciel zguby poszukiwany
Poszukiwana osoba w ubiegłym tygodniu w jednej z apteki w Piszu zostawiła kilka tys. złotych. Pieniądze są do odebrania w komendzie policji.
Anna Szypczyńska oficer prasowa policji w Piszu poinformowała, że zostawioną, zapewne przypadkowo, znaczną sumę pieniędzy przynieśli do komendy policji aptekarze.
„Nie wiedzieli, kto zostawił te pieniądze. Suma jest znaczna" - podała Szypczyńska.
Policja zapewnia, że odda je właścicielowi. „Na razie nikt się po te pieniądze nie zgłosił" - dodała policjantka.
wnp.pl
Komentarze
Najnowsze
Karambol na S3. Cztery auta zderzyły się pod Pyrzycami, droga w kierunku Szczecina zablokowana
UWAGA pasażerowie! Ruch pociągów na odcinku Modlin-Legionowo wstrzymany
Awaria pociągu w szczerym polu. Pasażerowie czekają na pomoc w ekstremalnym upale