W Wiśle ścieki, a na ulicy lodowisko. Warszawa ma kolejny problem

Artykuł
Awaria rury ciepłowniczej, utrudnienia w ruchu
fot.Twitter/Karolina Gałecka

Awaria rury ciepłowniczej miała miejsce na skrzyżowaniu ulic Pięknej i Mokotowskiej. Na powierzchnię jezdni wypływa woda, która zamarza. Teren zabezpieczają pracownicy Veolii oraz pogotowie ratunkowe ZDM.

W jezdni przy ulicy Pięknej, gdzie doszło do awarii wypływa woda, która zamarza. Rzeczniczka Veolii Aleksandra Żurada przekazała, że na miejscu mogą występować utrudnienia w ruchu. - Około godziny 11.30 ma dojechać na miejsce awarii ciężki sprzęt, żeby móc dostać się do rury. Bliżej godziny 14 będzie wiadomo, gdzie i co się dokładnie stało. Wtedy rozpoczną się prace, żeby jak najszybciej usunąć awarię – poinformowała rzeczniczka.

Do zabezpieczenia terenu przyłączył się Zarząd Dróg Miejskich. - Uwaga kierowcy! Awaria ciepłownicza na skrzyżowaniu ulic Pięknej i Mokotowskiej. Pogotowie Drogowe ZDM Warszawa pomaga w zabezpieczeniu awarii, do czasu przejęcia terenu przez Veolię w celu usunięcia awarii – napisała zastępca dyrektora ZDM Karolina Gałecka.

 

W związku z sytuacją wystąpiły utrudnienia w komunikacji miejskiej. Autobusy linii 107, 118, 159 zostały skierowane na objazdy. W stronę pętli Esperanto, autobus 107 pojedzie ulicami: Piękną, Al. Ujazdowskimi, Nowym Światem, Al. Jerozolimskimi i Kruczą. W drugą stronę do pętli Kierbedzia Al. Jerozolimskimi, Bracką, Książęcą i Rozbratem. Natomiast 118 w obu kierunkach pojedzie od pl. Konstytucji, Marszałkowską, Al. Jerozolimskimi, Nowym Światem i Książęcą.

W stronę CH Blue City 158 pojedzie ulicami: Piękną, Al. Ujazdowskimi, Nowym Światem, Al. Jerozolimskimi, Marszałkowską i Piękną. W drugą stronę do pętli EC Siekierki Koszykową, zawróci na placu Konstytucji i dalej Marszałkowską, Al. Jerozolimskimi, Bracką, Książęcą i Rozbratem.

 

Źródło: dziennik.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy