Zapraszamy na nowy program #tweetuprepublika | Każdy poniedziałek o 20:30
#tweetuprepublika to pierwszy tego typu program w Polsce. – Okazuje się, że Twitter to nie tylko miejsce hejtu, ale przede wszystkim idealny portal do debaty publicznej. Właśnie o tym będzie nowy program Telewizji Republika – mówi Emilia Pobłocka. Zapraszamy w każdy poniedziałek o 20:30!
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Przemysł drzewno-meblarski stracił cierpliwość do Hennig-Kloski
Polska ma zapomnieć o UPA, ale pamiętać o pieniądzach dla Ukrainy. To jest plan Poroszenki
Polscy internauci jednoznacznie: Zelenski przekroczył granicę gróźb i kłamstw