Wyjątkowy „Wywiad z Chuliganem”. Już dziś - godz. 20:50!

Prof. Przemysław Czarnek o wracającej komunie: „Zlepieni z ruskimi tak, że szorowali im buty jęzorem”. Dziś o 20:50 w Republice w programie Piotra Lisiewicza "Wywiad z chuliganem". Zapraszamy!
To będzie pierwszy taki wywiad z Przemysławem Czarnkiem! Polityk, który może być kandydatem PiS na prezydenta opowie o bójkach w dyskotekach, domniemanym tatarskim rodowodzie Czarnków czy tytule Dzbana Roku, na który były minister edukacji odpowiedział entuzjastycznie, porównując do rzymskiej amfory i impregnując go, by pięknie wyglądał na ogrodzie. Będzie też mowa o ogromnych, straconych szansach rozwoju Polski w nauce, którą Czarnek zajmował się jako minister. Niecodzienna rozmowa Piotra Lisiewicza z Przemysławem Czarnkiem dziś o 20:50 w Telewizji Republika.
Czarnek w rozmowie odnosi się do opinii, że PiS może wystawić go jako kandydata, bo boi się go Donald Tusk.
- Czy on się mnie boi? Oby, bo jak się będzie bał, to przestanie robić głupoty i wtedy będzie miał mniejsze wyroki w przyszłości. Nikt mu nie podaruje tego, co robi teraz w Polsce
– stwierdził.
Pytany o powody usuwania ze szkół przedmiotu Historia i teraźniejszość powiedział, że robią to ci, którzy boją się prawdy o tym, co robili przez ostatnie dziesięciolecia. – To byli ludzie, którzy gwałcili podstawowe wolności i prawa człowieka, tak prorosyjscy, że się w głowie nie mieści, zlepieni z ruskimi tak, że szorowali im buty jęzorem.
Polecamy Klarenbach. Tu się Mówi
Wiadomości
W punkt: goście ostro o Bachmannie i ataku Tuska na NBP: „Niech się pan Szwab odstosunkuje od polskiego złota”
Czarnek: przez ideologiczną głupotę kierownictwa MEN dzieci nie będą miały żadnych zajęć z edukacji seksualnej
Holecka: dlaczego Żurek rezygnuje z losowania sędziów? Andruszkiewicz: może trzeba zadzwonić do pana Nowaka lub Grodzkiego?
Cenckiewicz: Polska nie powinna przykładać ręki do operacji wydania człowieka, który zaszkodził Rosji
Najnowsze

Czarnek: przez ideologiczną głupotę kierownictwa MEN dzieci nie będą miały żadnych zajęć z edukacji seksualnej

Papież Leon XIV uda się do Turcji i Libanu

Holecka: dlaczego Żurek rezygnuje z losowania sędziów? Andruszkiewicz: może trzeba zadzwonić do pana Nowaka lub Grodzkiego?
