Wójcik: nasz rząd ma złe relacje z administracją Trump'a. To niedobrze.
"W sytuacji, gdy za granicami naszego państwa, toczą się działania wojenne, USA jako najpotężniejsze mocarstwo świata ma najwięcej do powiedzenia w sprawach bezpieczeństwa, apeluję do obcego rzadu o refleksję. Administracja rządowa ma złe relacje z administracją Trumpa." - mówi Michał Wójcik z Prawa i Sprawiedliwości. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Nowa rekrutacja w Rosji: Porwania, tortury, łapanki pod monopolowymi
Nisztor: słowa ordynatora mogą zniszczyć rząd i KO, niech wynajmie sobie ochronę
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!