Wójcik: nasz rząd ma złe relacje z administracją Trump'a. To niedobrze.
"W sytuacji, gdy za granicami naszego państwa, toczą się działania wojenne, USA jako najpotężniejsze mocarstwo świata ma najwięcej do powiedzenia w sprawach bezpieczeństwa, apeluję do obcego rzadu o refleksję. Administracja rządowa ma złe relacje z administracją Trumpa." - mówi Michał Wójcik z Prawa i Sprawiedliwości. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
IMGW i RCB ostrzegają. Nadciągają gwałtowne burze, możliwy grad i podtopienia
Pełczyńska-Nałęcz dała powód Tuskowi, aby ten jeszcze bardziej jej nie lubił
Bąkiewicz: wydarzenia z Berlina trafią do prokuratury niemieckiej i polskiej