Wójcik: nasz rząd ma złe relacje z administracją Trump'a. To niedobrze.
"W sytuacji, gdy za granicami naszego państwa, toczą się działania wojenne, USA jako najpotężniejsze mocarstwo świata ma najwięcej do powiedzenia w sprawach bezpieczeństwa, apeluję do obcego rzadu o refleksję. Administracja rządowa ma złe relacje z administracją Trumpa." - mówi Michał Wójcik z Prawa i Sprawiedliwości. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Matecki alarmuje ws. Parku Kasprowicza. "Chcą zmienić nazwę na Park Johanna Heinricha Quistorpa"
"Wspierajcie prawdziwą sztukę". Jaś Kapela znów wyciąga rękę po kasę [WIDEO]
Watykan wobec AI: sztuczna inteligencja ma służyć godności człowieka