Wiśniewska: mamy rząd "amatorów i lansiarzy"
" Ze smutkiem patrzę na to, jak rząd nie razi sobie w tej dramatycznej sytuacji. Pierwszy moment reakcji na powódź został przespany. Można powiedzieć, że mamy rząd "amatorów i lansiarzy"." - mówi Jadwiga Wiśniewska z Prawa i Sprawiedliwości. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Człowiek powiązany z ludźmi Putina trafił do spółki Instytutu Pileckiego
Wiadomo, z kim zagrają polskie drużyny w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych
Prokuratura reaguje na słowa Dody. Jest odpowiedź na zarzuty wokalistki
SPRAWDŹ TO!