Wiśniewska: mamy rząd "amatorów i lansiarzy"
" Ze smutkiem patrzę na to, jak rząd nie razi sobie w tej dramatycznej sytuacji. Pierwszy moment reakcji na powódź został przespany. Można powiedzieć, że mamy rząd "amatorów i lansiarzy"." - mówi Jadwiga Wiśniewska z Prawa i Sprawiedliwości. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Karambol na S3. Cztery auta zderzyły się pod Pyrzycami, droga w kierunku Szczecina zablokowana
UWAGA pasażerowie! Ruch pociągów na odcinku Modlin-Legionowo wstrzymany
Awaria pociągu w szczerym polu. Pasażerowie czekają na pomoc w ekstremalnym upale