Wiśniewska: mamy rząd "amatorów i lansiarzy"
" Ze smutkiem patrzę na to, jak rząd nie razi sobie w tej dramatycznej sytuacji. Pierwszy moment reakcji na powódź został przespany. Można powiedzieć, że mamy rząd "amatorów i lansiarzy"." - mówi Jadwiga Wiśniewska z Prawa i Sprawiedliwości. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Bartosik ostro o Tusku ws. Szpitala Południowego: „Nie możemy się bać mówić prawdy”
HIT DNIA
Kaczyński stawia sprawę jasno. Oddaje order od Zełenskiego
TRZEBA ZOBACZYĆ!
Przełom ws. Prokuratury Krajowej. Sąd nakazał śledztwo i ostro ocenił działania Bodnara