Wiśniewska: mamy rząd "amatorów i lansiarzy"
" Ze smutkiem patrzę na to, jak rząd nie razi sobie w tej dramatycznej sytuacji. Pierwszy moment reakcji na powódź został przespany. Można powiedzieć, że mamy rząd "amatorów i lansiarzy"." - mówi Jadwiga Wiśniewska z Prawa i Sprawiedliwości. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Burza po wpisie Tuska ws. Emila Jędrzejewskiego. Internauci nie zostawili na premierze suchej nitki
Lekarz-sygnalista milczał podczas przesłuchania
Lekarz-milioner z KO wydał oświadczenie po oskarżeniach byłego ordynatora