Wąsik: to Błaszczak zainicjował w Polsce zwiększenie wydatków na obronność
"Trump mówi o tym od dawna, że należy wzmocnić wydatki na obronność, to nie może być tak, że Ameryka będzie finansowała w całości wysiłek NATO. Rozumieją to państwa Europy Wschodniej, Mariusz Błaszczak rozpoczął ogromne programy zbrojeniowe, które są już realizowane i niech to się kontynuuje. Natomiast Niemcy nie wydają 2% PKB na zbrojenie, a to jest przecież wymóg NATO. " - mówi europoseł Maciej Wąsik. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Błaszczak: rząd Tuska stworzył system ochrony zdrowia dla swoich. Zapowiada nową komisję
TRZEBA ZOBACZYĆ!
Wiadomo, gdzie zagra Lewandowski! Polak podjął decyzję
Mel Brooks kończy 100 lat. Legendarny twórca komedii wciąż nie zwalnia tempa