Wąsik: to Błaszczak zainicjował w Polsce zwiększenie wydatków na obronność
"Trump mówi o tym od dawna, że należy wzmocnić wydatki na obronność, to nie może być tak, że Ameryka będzie finansowała w całości wysiłek NATO. Rozumieją to państwa Europy Wschodniej, Mariusz Błaszczak rozpoczął ogromne programy zbrojeniowe, które są już realizowane i niech to się kontynuuje. Natomiast Niemcy nie wydają 2% PKB na zbrojenie, a to jest przecież wymóg NATO. " - mówi europoseł Maciej Wąsik. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Dlaczego syn Fabijańskiego nie został ochrzczony? Aktor zabrał głos: „Nic na siłę”
Nadchodzą ekstremalne upały. „Solidarność” wstawia się za pracownikami handlu
Już blisko 600 osób nie żyje po trzęsieniu ziemi w Wenezueli [DRAMATYCZNE NAGRANIA]