Świrski: rząd chce odebrać Polakom prawo do informacji
"W Polsce cenzura jest zakazana, a tutaj mamy wyraźny zapęd cenzuralny ministra Gawkowskiego. On nie jest od dawania czy zabierania koncesji, tylko od cyfryzacji. Powinien się za to zabrać. Od nadawania i odbierania koncesji jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji jako organ konstytucyjny wymieniony w art. 213 Konstytucji RP. Minister Gawkowski chciałby odebrać obywatelom dostęp do informacji." - mówi Maciej Świrski. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Czarnek odpowiada Sikorskiemu. Chodzi o blokowaną ustawę penalizującą banderyzm
Zmarł pacjent po nastawieniu barku. Tragedia w szpitalu rządzonym przez KO i PSL
Bruksela go spławi? Szokujące słowa o przyszłości Donalda Tuska!