Święto Wojska Polskiego w Republice zrealizowaliśmy wyłącznie własnymi siłami!
„Dzisiejsze Święto Wojska Polskiego zrealizowaliśmy wyłącznie własnymi siłami. MON oddał całość realizacji, w tym najlepsze miejsca dla kamer, neotvp. Byliśmy gotowi wziąć sygnał od nich na takich warunkach jak inne telewizje, ale nie zgodziliśmy się poświadczać nieprawdy pisząc, że sygnał mamy od TVP w likwidacji” - poinformował na X.com Tomasz Sakiewicz (red. naczelny „Gazety Polskiej” i prezes Telewizji Republika).
Serdecznie dziękujemy Państwu za nieustanne wsparcie, możecie nadal to robić tutaj: http://republika1klik.pl - dobrowolne wpłaty dają nam możliwość tworzenia wolnej telewizji dla wolnych ludzi!
Źródło: Republika
Komentarze
Najnowsze
Dlaczego syn Fabijańskiego nie został ochrzczony? Aktor zabrał głos: „Nic na siłę”
Nadchodzą ekstremalne upały. „Solidarność” wstawia się za pracownikami handlu
Już blisko 600 osób nie żyje po trzęsieniu ziemi w Wenezueli [DRAMATYCZNE NAGRANIA]