Stefaniuk: ta władza się sypie! Nadzieja w prezydencie Karolu Nawrockim
"Ta władza po prostu się sypie, ona jest złą władzą. My dążymy do tego, żeby jak najszybciej została zmieniona. Dlatego też pokładamy wielkie nadzieje w prezydencie Karolu Nawrockim (...)" - mówi Dariusz Stefaniuk. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
„To tłumaczenie nie jest przekonujące”. Kaleta o reakcji Trzaskowskiego na sygnały ze szpitala
Cenzura podczas sesji Rady Warszawy. Posłowi Glińskiemu wyłączono mikrofon
Nożownik zaatakował w szpitalu w Jastrzębiu-Zdroju. Wśród rannych personel medyczny