„Rozmowa z Mistrzem”. Sobota godz. 8:40. Zapraszamy!
Zapraszamy na kolejny odcinek programu Zofii Klepackiej „Rozmowy z Mistrzem”. Tym razem gościem będzie Tomasz Łuksza, Wicemistrz Europy w klasie Snajper Strzelectwo Długodystansowe.
W odcinku nie tylko poznamy Wicemistrza i jego sukcesy ale dowiem się również, jak zacząć swoją przygodę ze strzelnicą, pokażemy Państwu, jak się odpowiednio przygotować do swojej przygody z tym, coraz bardziej popularnym nad Wisłą sportem. Zapraszamy o 8:40 do Republiki!
Komentarze
Najnowsze
Kłamstwa o kremach z filtrem przyciągają na TikToku więcej osób niż rzetelne treści
Lowe ujawnia skalę gwałtów w Wielkiej Brytanii. Gwałcili przed dekady
Sekretarz Generalny NATO bez ogródek o działaniach Trumpa