Przejdź do treści
NBP Prezes NBP Prof. Adam Glapiński: Narodowy Bank Polski ma w tej chwili ponad 613 ton złota. Jesteśmy w top 10 państw o największych zasobach złota na świecie. To jest historyczny moment.
Ważne Alarm o wolność słowa w Polsce. Rusza akcja informowania świata o zarzutach represji wobec niezależnych i konserwatywnych dziennikarzy. Szczegóły na portalu tvrepublika.pl
11:57 Nauseda: jest zgoda, by usunąć z konstytucji zakaz rozmieszczania broni jądrowej
11:24 UE: TSUE utrzymał karę ponad 4 mld euro nałożoną przez KE na Google
Ważne Ukazała się najnowsza książka "Reset" autorstwa prof. Sławomira Cenckiewicza, Michała Rachonia i Grzegorza Wierzchołowskiego. Szczegóły na stronie sklep.tvrepublika.pl oraz pod numerem tel. 22 232 37 70
Portal tvrepublika.pl Informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!
Wydarzenie Informujemy, że powstał 566. Klub „Gazety Polskiej” w Łazach (woj. śląskie)
Wydarzenie Informujemy, że reaktywował się Klub „Gazety Polskiej” Białystok (woj. podlaskie)
Wydarzenie Klub Gazety Polskiej Międzyrzecz zaprasza na prelekcje prof. Grzegorza Kucharczyka (PAN) "Stosunki polsko - niemieckie po upadku berlinskiego muru". 4 lipca 2026 r. , godz. 15:00, Muzeum w Międzyrzeczu
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Chełm zaprasza na spotkanie z Krzysztofem Krzywińskim, prezesem Stowarzyszenia Kresy – Pamięć i Przyszłość, 10 lipca, godz. 17:00, Sanktuarium N.M.P w Chełmie, Wieczernik, ul. Lubelska 2
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Hajnówka zaprasza na spotkanie z dr. Markiem Wochem, Bezpartyjni Samorządowcy, 10 lipca, godz. 17:00, Akademia Przyrody, ul. Parkowa 8, Hajnówka
Wydarzenia dnia Klub „Gazety Polskiej” w Ostródzie zaprasza na spotkanie z posłem na Sejm RP Andrzejem Śliwką, 7 lipca, godz. 18:00, ul. Jagiełły 12, Hotel Elektor w Morągu

Zostawialiśmy TVN24 za sobą. Przez cały tydzień! [DANE]

Źródło: Republika

30 grudnia - 5 stycznia okazał się tygodniem, podczas którego Republika była numerem jeden wśród stacji informacyjnych w Polsce. Bez wątpienia, największym hitem tak wysokiego wyniku okazało się nasze wydarzenie - "Wystrzałowy Sylwester na Lubelszczyźnie", który znalazł się w TOP20 najchętniej oglądanych programach tygodnia. I podkreślamy - to pierwszy raz w historii, gdy nasza stacja przez cały tydzień górowała nad TVN24. Dziękujemy!

Republika wysoko!

Na łamach dzisiejszej publikacji portalu wirtualnemedia.pl opublikowano oficjalne dane dotyczące oglądalności za okres 30 grudnia 2024 - 5 stycznia 2025. 

Jak się okazało, dowiadujemy się o kolejnym sukcesem naszej stacji. I to spektakularnym sukcesie. W ww. okresie czasowym, nasz udział w rynku wyniósł 5,8 proc. Co za tym idzie? Byliśmy pierwszą stacją informacją w Polsce, a także piątą najchętniej oglądaną stacją telewizyjną. 

TVN24 za nami

Cieszy również fakt, iż stację, która jest naszym głównym konkurentem - TVN24, zostawiliśmy w tyle. Stacja z Wiertniczej, w tym samym okresie czasu, odnotowała 4,61 proc. udziału w rynku.

Musimy zaznaczyć mocno i dosadnie - to pierwszy raz w historii, gdy Republika przez cały tydzień miała wyższy udział niż TVN24. 

Ogromnie dziękujemy za Państwa wsparcie i za to, że wybieracie Państwo właśnie nas - Republikę! Nie poprzestajemy w staraniach, by dostarczyć Państwu rzetelnych, prawdziwych i niezależnych informacji. Abyście mogli Państwo mieć dostęp do informacji takich, jakie one faktycznie są!

Dołącz do nas!

Oprócz możliwością oglądania nas bezpośrednio w telewizji, mogą Państwo również obserwować naszą transmisję LIVE na YouTube

Zachęcamy również do zaobserwowania nas w naszych social mediach: 

Dziękujemy za Państwa zaufanie. Nie zwalniamy tempa! 

Źródło: Republika, wirtualnemedia.pl

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.