Republika: „W Punkt” o godz.21:10
Zapraszamy na wieczorną rozmowę podsumowującą dzisiejsze wydarzenia polityczne.
W drugiej części programu „W Punkt” o godz.21:10 gościem Katarzyny Gójskiej będzie:
- Daniel Obajtek (europoseł, Prawo i Sprawiedliwość)
Polecamy!
Źródło: Republika
Komentarze
Najnowsze
Jak Trzaskowski zignorował patologię w Szpitalu Południowym
Co powinno zrobić Ministerstwo Zdrowia by zmniejszyć kolejki do specjalistów w szpitalach?
Kłamstwa o kremach z filtrem przyciągają na TikToku więcej osób niż rzetelne treści