Republika. O godz. 20:30 zapraszamy na W PUNKT; druga część programu o 21:30
O godz. 20:30 rozpocznie się program W PUNKT. W pierwszej części odbędzie się tradycyjnie debata, a w drugiej rozmowa z politykiem.
O 20:30 gośćmi redaktor Katarzyny Gójskiej w programie W PUNKT będą: Anna Gembicka, Prawo i Sprawiedliwość, Sebastian Sarre, Konfederacja, Urszula Nowogórska, Polskie Stronnictwo Ludowe, Piotr Masłowski, Polska 2050
O 21:30 gościem drugiej części W PUNKT będzie: Marek Jakubiak, Wolni Republikanie.
Komentarze
Najnowsze
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”
Tuskowej minister nie pasuje tempo przyznawania medali dla seniorów. Jest odpowiedź
Jest propozycja dwóch lokalizacji stałej bazy wojskowej USA w Polsce. Co z jej kosztem?