Republika. O godz. 20:30 zapraszamy na W PUNKT; druga część programu o 21:30
O godz. 20:30 rozpocznie się program W PUNKT. W pierwszej części odbędzie się tradycyjnie debata, a w drugiej rozmowa z politykiem.
O 20:30 gośćmi redaktor Katarzyny Gójskiej w programie W PUNKT będą: Anna Gembicka, Prawo i Sprawiedliwość, Sebastian Sarre, Konfederacja, Urszula Nowogórska, Polskie Stronnictwo Ludowe, Piotr Masłowski, Polska 2050
O 21:30 gościem drugiej części W PUNKT będzie: Marek Jakubiak, Wolni Republikanie.
Komentarze
Najnowsze
Bartosik ostro o Tusku ws. Szpitala Południowego: „Nie możemy się bać mówić prawdy”
HIT DNIA
Kaczyński stawia sprawę jasno. Oddaje order od Zełenskiego
TRZEBA ZOBACZYĆ!
Przełom ws. Prokuratury Krajowej. Sąd nakazał śledztwo i ostro ocenił działania Bodnara