„Polityczne Szorty” Jakuba Seweryna w Radiu Republika
Dzień dobry, ironio! Codziennie o 7:33 – krótko, ale kąśliwie!
Ostry komentarz, szybki format, bez litości dla absurdów
„Szorty Polityczne” to poranna dawka ciętego humoru, który rozprawia się z absurdami polskiej sceny politycznej. O 7:33 – zanim zacznie się dzień – Jakub Seweryn serwuje słuchaczom Radia Republika porcję satyrycznego komentarza, który punktuje, wyśmiewa i rozbraja.
To humorystyczne lustro rzeczywistości, w którym odbija się głupota władzy i wszystkie medialne spektakle z Wiejskiej.
Lustro codziennych wydarzeń w krzywym zwierciadle. Pozwala zacząć dzień z uśmiechem i trzeźwym spojrzeniem na rzeczywistość. Władza, sejmowe show, medialne sztuczki – wszystko to w jednej, porannej pigułce.
Źródło: Republika
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X
Polecamy Po 10 Adrian Klarenbach
Wiadomości
Najnowsze
Wewnętrzna wojna w partii Hołowni. Ostre komentarze w Republice: "Na tyłach działa Donald Tusk i jego słynne zjadanie przystawek"
Prezydent Karol Nawrocki spotkał się z przedstawicielami społeczności białoruskiej w Belwederze
Francja: w 2025 roku po raz pierwszy po II wojnie, było więcej zgonów od urodzeń
Hołd dla polskich bohaterów w Londynie. Prezydent Nawrocki w Northolt