Piotr Król: pani Barbara była z nami zawsze w trudnych czasach
"Pamiętam, że pani Barbara była zawsze systematyczna i dokładna w pracy. Była z nami zawsze w trudnych czasach - od momentu Porozumienia Centrum. Gdyby chciała zrobić karierę polityczną, to mogła to zrobić, ale tego nie chciała. To wielka strata." - mówił Piotr Król. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Minister zdrowia zarządza kontrole ws. afery Kacprzyka
Kolejne postanowienie sądu potwierdzające, że prokuratorem krajowym jest Dariusz Barski
Świątek wyeliminowana w Bad Homburg! Navarro zatrzymała Polkę już na starcie