Piotr Król: pani Barbara była z nami zawsze w trudnych czasach
"Pamiętam, że pani Barbara była zawsze systematyczna i dokładna w pracy. Była z nami zawsze w trudnych czasach - od momentu Porozumienia Centrum. Gdyby chciała zrobić karierę polityczną, to mogła to zrobić, ale tego nie chciała. To wielka strata." - mówił Piotr Król. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Setki tysięcy Polaków przeciw ideologizacji szkoły. Podpisy trafiły do MEN i KPRM
Wąsik: partyjniacki system Koalicji Obywatelskiej sprywatyzował Warszawę i tamtejszą służbę zdrowia
160 koncertów w 3 miesiące. Skolim rusza w najbardziej intensywną trasę lata