Nowość w Republice! „Odbudowani” - już jesienią na naszej antenie!
Już jesienią na naszej antenie nowy program „Odbudowani”, którego prowadzącym będzie Karol Gnat. „Wierzymy, że Odbudowani znajdą w Republice prawdziwy dom - Dom Wolnego Słowa. Docierając do tych, którzy poszukują głębszych wartości i duchowego wsparcia”- powiedział Michał Rachoń (dyrektor programowy Telewizji Republika). Zapraszamy do oglądania!
Komentarze
Najnowsze
Niemcy: Nowy przepis na basenach. Nie znasz niemieckiego, nie wejdziesz
Imigrant zgwałcił wielokrotnie 12-latkę z autyzmem i molestował 9-latkę
Rekord temperatury w Niemczech. Odwołane pociągi, popękała autostrada