Nowość w Republice! „Odbudowani” - już jesienią na naszej antenie!
Już jesienią na naszej antenie nowy program „Odbudowani”, którego prowadzącym będzie Karol Gnat. „Wierzymy, że Odbudowani znajdą w Republice prawdziwy dom - Dom Wolnego Słowa. Docierając do tych, którzy poszukują głębszych wartości i duchowego wsparcia”- powiedział Michał Rachoń (dyrektor programowy Telewizji Republika). Zapraszamy do oglądania!
Komentarze
Najnowsze
Nisztor: słowa ordynatora mogą zniszczyć rząd i KO, niech wynajmie sobie ochronę
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!
Dr Jędrzejewski: w wyniku błędów lekarskich w Szpitalu Południowym ginęli ludzie