Minister Bodnar zapowiedział dzisiaj fałszowanie Monitora Polskiego?
"Minister Bodnar zapowiedział dzisiaj chyba fałszowanie Monitora Polskiego, bo powiedział, że kontrasygnata premiera Tuska zostanie wstecznie skorygowana. Ciężko powiedzieć, czy on ją wycofał, bo to jest tak bezprawne, że tego aktu prawnego nie ma. To jest ewidentnie delikt konstytucyjny i odpowiedzialność przed Trybunałem Stanu. To jest na dłuższą metę demolka państwa - jeżeli już nic nie obowiązuje, to rządzi już tylko ten, kto ma więcej pałek i karabinów." - mówi Marcin Horała z Prawa i Sprawiedliwości. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Branża meblarska i drzewna na skraju przepaści? Jest źle, a dzięki UE może być jeszcze gorzej
Dziennikarz Republiki w ścisłej czołówce. Marcin Dobski na podium rankingu zaangażowania w serwisie X
Duklanowski: rząd Tuska reklamuje "nowy port na Bałtyku", którego... nie ma