Minister Bodnar zapowiedział dzisiaj fałszowanie Monitora Polskiego?
"Minister Bodnar zapowiedział dzisiaj chyba fałszowanie Monitora Polskiego, bo powiedział, że kontrasygnata premiera Tuska zostanie wstecznie skorygowana. Ciężko powiedzieć, czy on ją wycofał, bo to jest tak bezprawne, że tego aktu prawnego nie ma. To jest ewidentnie delikt konstytucyjny i odpowiedzialność przed Trybunałem Stanu. To jest na dłuższą metę demolka państwa - jeżeli już nic nie obowiązuje, to rządzi już tylko ten, kto ma więcej pałek i karabinów." - mówi Marcin Horała z Prawa i Sprawiedliwości. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Imigrant zgwałcił wielokrotnie 12-latkę z autyzmem i molestował 9-latkę
Rekord temperatury w Niemczech. Odwołane pociągi, popękała autostrada
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji