Kwiecień: żaden z posłów nie ma tak mocnego mandatu jak prezydent. Trzeba to szanować
"Prezydent jest wybierany w bezpośrednich wyborach, ma najmocniejszy mandat i żaden polityk w Polsce nie ma tak mocnego mandatu. Ja nie byłam fanką poprzednich prezydentów takich jak prezydent Komorowski czy Kwaśniewski, ale zawsze odnosiłam się z szacunkiem, bo był to wybór Polaków. " - mówi posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Anna Kwiecień. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Gliński alarmuje ws. działań Cienkowskiej: likwidują Instytut Dziedzictwa Solidarności
Matecki o „niezależności” audytora w swojej sprawie: To wygląda jak polityczne zlecenie
Zełenski nie przyjedzie do Gdańska. Przydacz: wystawił Tuska na pośmiewisko