Kwiecień: żaden z posłów nie ma tak mocnego mandatu jak prezydent. Trzeba to szanować
"Prezydent jest wybierany w bezpośrednich wyborach, ma najmocniejszy mandat i żaden polityk w Polsce nie ma tak mocnego mandatu. Ja nie byłam fanką poprzednich prezydentów takich jak prezydent Komorowski czy Kwaśniewski, ale zawsze odnosiłam się z szacunkiem, bo był to wybór Polaków. " - mówi posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Anna Kwiecień. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Setki tysięcy Polaków przeciw ideologizacji szkoły. Podpisy trafiły do MEN i KPRM
Wąsik: partyjniacki system Koalicji Obywatelskiej sprywatyzował Warszawę i tamtejszą służbę zdrowia
160 koncertów w 3 miesiące. Skolim rusza w najbardziej intensywną trasę lata