Kuźmiuk: Marsz Niepodległości miał być w tym roku bardzo liczny - tego boi się władza
" Mam nadzieję, że przynajmniej sądownictwo w Polsce dojdzie do wniosku, że wolność manifestacji ciągle jeszcze jest możliwa i uchyli decyzję administracyjną o zakazie Marszu Niepodległości. Nie wyobrażam sobie, żeby nie dopuszczono do tego, żeby się odbył. Zwłaszcza, że w tym roku będzie on prawdopodobnie bardzo liczny." - mówi Zbigniew Kuźmiuk z Prawa i Sprawiedliwości. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Uwaga: ogłoszono alerty II stopnia przed burzami dla dziewięciu województw na południowym wschodzie kraju
HIT DNIA
Historyczny awans TV Republika. Jesteśmy już w TOP 5 polskich mediów
Matecki nadal na celowniku Tuska. Trwa "produkcja" fikcyjnych dowodów