Kuźmiuk: Marsz Niepodległości miał być w tym roku bardzo liczny - tego boi się władza
" Mam nadzieję, że przynajmniej sądownictwo w Polsce dojdzie do wniosku, że wolność manifestacji ciągle jeszcze jest możliwa i uchyli decyzję administracyjną o zakazie Marszu Niepodległości. Nie wyobrażam sobie, żeby nie dopuszczono do tego, żeby się odbył. Zwłaszcza, że w tym roku będzie on prawdopodobnie bardzo liczny." - mówi Zbigniew Kuźmiuk z Prawa i Sprawiedliwości. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
Dr Jędrzejewski: w wyniku błędów lekarskich w Szpitalu Południowym ginęli ludzie
Hołownia odszedł z zarządu Polski 2050. Nie rezygnuje z polityki, założył „grupę”
Kuźmiuk: Zełenski przekroczył czerwoną linię, to są szalone decyzje