Kuźmiuk: Marsz Niepodległości miał być w tym roku bardzo liczny - tego boi się władza
" Mam nadzieję, że przynajmniej sądownictwo w Polsce dojdzie do wniosku, że wolność manifestacji ciągle jeszcze jest możliwa i uchyli decyzję administracyjną o zakazie Marszu Niepodległości. Nie wyobrażam sobie, żeby nie dopuszczono do tego, żeby się odbył. Zwłaszcza, że w tym roku będzie on prawdopodobnie bardzo liczny." - mówi Zbigniew Kuźmiuk z Prawa i Sprawiedliwości. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
HIT DNIA
Jeszcze nie ucichła afera... Posłanka KO pojawiła się na Dniu Zdrowia [ZDJĘCIA]
Wawer w Republice o aferze Kacprzyka: Donald Tusk próbuje przeczekać kryzys
PILNE! Polki poznały rywalki w pierwszej rundzie Wimbledonu