Kuźmiuk: to najgorsza decyzja tego rządu, że edukacje przejęła Lewica
"Odpowiedzialność za edukację przejęła Lewica. Obecna minister wywodzi się z tego środowiska i wyraźnie treści lewicowe próbuje się przeforsować pod płaszczykiem przedmiotu, który ma dotyczyć zdrowia. Tylko zdecydowany sprzeciw rodziców może spowodować, że resort się z tego wycofa." - mówi Zbigniew Kuźmiuk z Prawa i Sprawiedliwości. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Afera, której nie kupią nawet lemingi?Ziemkiewicz o kulisach układu w Warszawie
Jak zarabiać prawie 800 tys. zł rocznie i mieć kilka etatów? Tak to robi wiceszef NIL
Szczegóły "Brudnej Gry" - dziś w "Ściśle Jawne" Piotra Nisztora