Kuźmiuk: to najgorsza decyzja tego rządu, że edukacje przejęła Lewica
"Odpowiedzialność za edukację przejęła Lewica. Obecna minister wywodzi się z tego środowiska i wyraźnie treści lewicowe próbuje się przeforsować pod płaszczykiem przedmiotu, który ma dotyczyć zdrowia. Tylko zdecydowany sprzeciw rodziców może spowodować, że resort się z tego wycofa." - mówi Zbigniew Kuźmiuk z Prawa i Sprawiedliwości. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
IMGW i RCB ostrzegają. Nadciągają gwałtowne burze, możliwy grad i podtopienia
Pełczyńska-Nałęcz dała powód Tuskowi, aby ten jeszcze bardziej jej nie lubił
Bąkiewicz: wydarzenia z Berlina trafią do prokuratury niemieckiej i polskiej