Kurski: dzisiaj na neoTVP rząd płaci dużo więcej niż za czasów PiS
"Dzisiaj na nielegalnie przejętą przez pułkownika Sienkiewicza i koalicję 13 grudnia TVP płaci się dużo więcej niż za czasów Prawa i Sprawiedliwości, a jednocześnie mamy do czynienia z zapaścią tej firmy. Spadek oglądalności TVP Info o prawie 80% to są rzeczy absolutnie karygodne. Widz tego oczywistego zalewu kłamstwa, które dzisiaj idzie z neo-TVP, oglądać nie chce i uciekł z tej telewizji." - mówi Jacek Kurski z Prawa i Sprawiedliwości. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Głowy państw jutro w Poznaniu. To tu rozpoczęło się burzenie żelaznej kurtyny
CIONA MUNDIAL CHALLENGE na kanale Youtube Telewizji Republika!
Setki tysięcy Polaków przeciw ideologizacji szkoły. Podpisy trafiły do MEN i KPRM