Korona: mamy do czynienia z wykwitem tyranii demokracji
" Mamy do czynienia z wykwitem tyranii demokracji. Nie tylko na poziomie wymiaru sprawiedliwości, co teraz obserwujemy, ale na podobnym poziomie sytuacje mają miejsce na komisjach sejmowych, zwłaszcza jeśli chodzi o Komisję Spraw Zagranicznych. Tam przewodniczący Paweł Kowal w ogóle nie bierze pod uwagę czegoś takiego jak prawo i robi wszystko na rympał. Jaki jest Adam Bodnar też każdy widzi." - mówi Roman Korona z Konfederacji. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Trzaskowski do dymisji! Rusza obywatelska akcja na rzecz referendum
Pęka zmowa milczenia. Kolejny lekarz mówi o patologii w Szpitalu Południowym
Nowy rejestr umów rusza od 1 lipca. Rezydenci wskazują na poważną lukę