Kolejna AFERA w KO! Wepchnęła się przed dwuletnią kolejkę do lekarza?!
Wokół polityków Koalicji Obywatelskiej narasta kolejna fala kontrowersji. Jak informuje Telewizja Republika, powołując się na doniesienia medialne, posłanka Małgorzata Pępek miała skorzystać z badania w szpitalu w Żywcu poza kolejnością, czekając zaledwie trzy tygodnie zamiast standardowych dwóch lat. Parlamentarzystka odpiera zarzuty, tłumacząc, że regularnie płaci składki zdrowotne i żałuje, że nie zdecydowała się na wizytę prywatną. W programie poruszono również wątek innych głośnych spraw, w tym kontrowersyjnych zarobków lekarza i byłego stołecznego radnego Dawida Kacprzyka w Szpitalu Południowym
Komentarze
Najnowsze
Antetokounmpo zmienia klub po 13 latach. Sensacyjny ruch w NBA
Jakubiak: na naszych oczach dochodzi do pewnego rodzaju wysiłku ws. eutanazji narodu
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”