Jakubiak: Prokuratora Generalnego trzeba wybierać w wyborach powszechnych
"Demokracja bezpośrednia to potrzeba, o której rzeczywistość pokazuje, że mamy rację. Prokuratora Generalnego trzeba wybierać w wyborach powszechnych, żeby nie było takiego cyrku, jak jest teraz. Żebyśmy wybierali swoich parlamentarzystów w jednomandatowych okręgach wyborczych, żebyśmy mieli na nich wpływ." - mówi kandydat na prezydenta, Marek Jakubiak. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Policjant szantażował kobiety nagimi zdjęciami? Szokująca sytuacja w komendzie w Mielcu
Stołeczni policjanci zabezpieczyli pojazdy warte blisko 1,7 mln zł
Andrzej Rosiewicz zatańczy „Tańcu z Gwiazdami” jako najstarszy uczestnik w historii. Ile ma lat?