Jakubiak: Prokuratora Generalnego trzeba wybierać w wyborach powszechnych
"Demokracja bezpośrednia to potrzeba, o której rzeczywistość pokazuje, że mamy rację. Prokuratora Generalnego trzeba wybierać w wyborach powszechnych, żeby nie było takiego cyrku, jak jest teraz. Żebyśmy wybierali swoich parlamentarzystów w jednomandatowych okręgach wyborczych, żebyśmy mieli na nich wpływ." - mówi kandydat na prezydenta, Marek Jakubiak. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Maroko może stracić swoją gwiazdę! W tle sprawa sądowa
Po wybuchu w zakładach przetwarzania gazu 18 osób jest zaginionych a ponad 50 rannych!
Blokada na drodze ekspresowej S3. Rolnicy ogłosili bezterminowy protest!
HIT DNIA