Jakubiak: Prokuratora Generalnego trzeba wybierać w wyborach powszechnych
"Demokracja bezpośrednia to potrzeba, o której rzeczywistość pokazuje, że mamy rację. Prokuratora Generalnego trzeba wybierać w wyborach powszechnych, żeby nie było takiego cyrku, jak jest teraz. Żebyśmy wybierali swoich parlamentarzystów w jednomandatowych okręgach wyborczych, żebyśmy mieli na nich wpływ." - mówi kandydat na prezydenta, Marek Jakubiak. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
W Rzymie odbędzie się modlitewne czuwanie przed wręczeniem paliuszy nowym metropolitom
Święczkowski przerywa milczenie ws. ataków władzy. Opublikował obszerne oświadczenie
Paradoks mundialu może sprawić, że zwycięstwo... nie będzie się opłacało