Jakubiak: Prokuratora Generalnego trzeba wybierać w wyborach powszechnych
"Demokracja bezpośrednia to potrzeba, o której rzeczywistość pokazuje, że mamy rację. Prokuratora Generalnego trzeba wybierać w wyborach powszechnych, żeby nie było takiego cyrku, jak jest teraz. Żebyśmy wybierali swoich parlamentarzystów w jednomandatowych okręgach wyborczych, żebyśmy mieli na nich wpływ." - mówi kandydat na prezydenta, Marek Jakubiak. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Śląskie: 300 interwencji strażaków dotyczących tlenku węgla, uwaga na upały
"Czy Polacy są gotowi na ukraińskie drony latające nad ich miastami?". Jawne groźby w ukraińskiej telewizji
Armagedon na kolei. Kmita alarmuje o gigantycznych opóźnieniach